kategorier
Special Products
Newsletter
CALDEV instituttet:
 

 

 

fundacji: jest to dobrowolnie (niezależnych organizacji charytatywnej birthed przez CALDEV międzynarodowych w celu LTD jej inn nowej ery przywództwa w naszym społeczeństwie wrażliwych przez strony pomaga im zrealizować marzenia, & dotyczy to wszystkich szczeblach czy dziecko, a ciąża, dorosłych i wieku kolejno.

Jesteśmy przekonani, że wszelkiego rodzaju ludzkiego rozwoju & tak jako organizacja; we wszystkich "zaokrąglone kierowane przez wiarę ludzkości gdzie życia jest wyceniana na wszystkich kosztów.

Mamy bieg charitable programms że pomaga liczne wrażliwe rodziny & to było możliwe brytyjską innych współpracować z organizacjami & przyjaciółmi dobrej woli.

Mogę mi się zmieniać świat jest inicjatywą program którego celem jest podniesienie-up a generacji wielkim dobytkiem.

My w CALDEV fundacji charakter dziecka w sposób życia & po on/ona uprawiane aż będzie żyć na uderzenie w większym społeczeństwa, w sposób. Jesteśmy przekonani, że w spokoju i porządku niezależnie od rasizmu itp.

gdyby nasze dzisiejszego świata byłoby w pokoju będzie on wart życia & później odchodzą z pracy na niebie gdziekolwiek na dzień Pański wyznania wiary podpowiada. Jesteśmy anty-wszelkiego rodzaju niesprawiedliwość dla ludzkości jesteśmy przekonani, że każdy człowiek jest obecnie uprawniają do równości szans tam, gdzie poziom gruntu jest równe.

Nasze programms obejmują: Dzieci programms-obsługa opiekę nad dziećmi, kształcenie dorosłych "itp. programms-pomaganie im mają nadzieję, że w życiu poprzez zapewnienie im niezbędne wymogi np. szkoleń, przedsięwzięcia, poczynając od przedsiębiorców itp.

CALDEV brytyjską te programms my" pomogło w wielu projektów, które pomyślnie przyniosły owoce w dużym sposób & pragniemy podziękować naszych partnerów & przyjaciół dobrej woli który świetnie nadają wsparcia & mamy więc w imieniu beneficjentów nam drogiego was tak bardzo dużo & może Bóg błogosławił wam wszystkim. 2011 Projekty były nadal tak jak planowano-nasz oczekujemy także większą liczbą partnerów & naszych przyjaciół dobrej woli. Naszą misją jest w 2020 r. do złagodzenia ubóstwa w Afryce by70%.

 

      

 

(名) 前文, 前言, 序文 

 

Citat:

stora ledarna lära från tidigare, men de inte bo där, de bor i närvaro men de inte ta emot det, de ser på framtiden, men inte leva för det. "Så skall CALDEV internationella! {Vishet för boende på n�te ägg}

Mass Media
Associate Partners