kategorier
Our Maps

 

 

 

 

CALDEV INTERNATIONAL LTD jest członkiem grupy CALDEV międzynarodowego handlu Division, który ma swoje korzenie w 39 krajach i ponad 222 oddziałów całego globu, łącznie ma 6425 pracowników.

Jesteśmy a multy-sectarial firmy, począwszy od produkcji, Praca, towarów i usług, stolicy i finansowe. Jesteśmy partnerami z licznych międzynarodowych firm wśród nich królestw gospodarstw międzynarodowych, Nawal Imperium międzynarodowych & państwo Złota mining International między innymi.

Przez wiele lat nasze istnienie zdobyliśmy bogate doświadczenie w obszarach naszej paszowego więc naszym celem jest nadal superior na rynku. Misja: zapewnienie szerokiego azylu w formie i przystępne jeden przystanek rozwiązań centrum aby osiągnąć nasze społeczeństwo potrzebuje w klienta i skuteczny sposób wykonane przy jednoczesnym przekraczającej wszystkich zainteresowanych stron prospectors

wizję: naszej wizji ma być jeden przystanek rozwiązań światowej klasy centrum i rynku zasada w kompleksowym business communications wśród innych obszarach naszej gospodarki.

Ładu wartości: nie możemy jest w każdym momencie traktują naszych klientów, pracowników, akcjonariuszy, klientów, dostawców i wspólnotą w dużych z candor, godności, równości i podziw.

Państwa można: Członkowie można jest źródłem naszego istnienia oraz w przypadku gdy personel i akcjonariuszy wywodzi się ze świadczeń. Mamy przekracza oczekiwań klientów poprzez ciągłe doskonalenie w zakresie usług, eminence i reakcji.

Prawdziwości: sposobu prowadzenia działalności gospodarczej jest przez zostanie tylko światło i w których oddziałujemy ze. Będziemy stale przechowywać nasze obietnic i czynić, co my będziemy robić.

Możemy mówić sami postępowania zgodnie z naszą konwencja biznesu i szczery kodeks moralności. Nasze siły roboczej: Nasz personel jest również fundamentem naszych rozróżnienia i siły działania.

Jesteśmy pełni poświęcone białoplama i ich skuteczne enrollment, postęp, brainwave i wdzięczności; my dostarczania im narzędzi, szkoleń i wsparcia dla osiągnięcia doskonałości w państwach wypełnienia.

Innowacje: Jesteśmy wiernych z nowymi technologiami dla naszych produktów, praktyk i usług. SZUKAMY zwiększenia i modernizmu w każdy element naszej działalności. CALDEV

Preamble
 

Citat:

stora ledarna lära från tidigare, men de inte bo där, de bor i närvaro men de inte ta emot det, de ser på framtiden, men inte leva för det. "Så skall CALDEV internationella! {Vishet för boende på n�te ägg}

What's new

 

 

Associates